medewerkers

Marjan van Breugel

Functie: Coördinator Cultuureducatie Werkgebied(en): Cultuurcoach Alblasserdam onder school, Kunst en technologie E-mail: Marjan@onderwijs-cultuur.nl  

Yarah Winkelaar

Functie: Coördinator Cultuureducatie Werkgebied(en): Speciaal onderwijs, Kunst & Technologie, Cultuurcoach Alblasserdam buiten school, Brede School Ridderkerk E-mail: Yarah@onderwijs-cultuur.nl Persoonlijke achtergrond:… 

Fransje Kraaij

Functie: Coördinator Cultuureducatie Werkgebied(en): Leren en Inspireren, Cultuur Dichtbij E-mail: Fransje@onderwijs-cultuur.nl  Persoonlijke achtergrond: Mijn liefde voor theater en dans is… 

Jolinda van Dijk

Functie: Manager Werkgebied(en): VVE/Kinderopvang, gemeente, culturele organisaties en maatschappelijke organisaties, primair en voortgezet onderwijs, beroepsonderwijs. E-mail: Jolinda@onderwijs-cultuur.nl Persoonlijke achtergrond: Nadat… 

Themba Schmitz

Functie Coördinator Cultuureducatie Werkgebied(en) Voortgezet en beroepsonderwijs, Kunstbrigade, Taal en Cultuureducatie E-mail: Themba@onderwijs-cultuur.nl Persoonlijke achtergrond In Utrecht heb ik de… 

Lilianne Eijkelenkamp

Functie: Coördinator Cultuureducatie Werkgebied(en): Primair Onderwijs, Cultuureducatie Met Kwaliteit, Cultuurmenu, Cultuurmakelaar Papendrecht, Pabo, Taal en Cultuureducatie E-mail: Lilianne@onderwijs-cultuur.nl Persoonlijke achtergrond:… 

Pieter Jan den Hartigh

Functie: Coördinator Cultuureducatie Werkgebied(en): Primair Onderwijs leerlijnen en projecten, Toppie Dordrecht E-mail: Pieterjan@onderwijs-cultuur.nl Persoonlijke achtergrond: Na mijn conservatoriumopleiding (gitaar) heb… 

Helen Hietbrink

Functie: Coördinator Cultuureducatie Werkgebied(en): Voortgezet en beroepsonderwijs, speciaal onderwijs E-mail: Helen@onderwijs-cultuur.nl Persoonlijke achtergrond: Na de Kunstacademie (1e graads docentenopleiding beeldend)… 

Mitchell Amsterdam

Functie: Cultuurmakelaar Papendrecht Werkgebied(en): Cultuurmakelaar Papendrecht cultuurparticipatie E-mail: Cultuurmakelaar@onderwijs-cultuur.nl